DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.01.2024 12:01:24 

Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji

Další informace
 
_________________________DALŠÍ INFORMACE__________________________
V obci se dále nachází obchod se smíšeným zbožím, 2 restaurace, autobusová a vlaková zastávka(500m).
Nezapomenutelná a unikátní skalní pískovcová města, romantická údolí, mnoho míst s nádhernými rozhledy i jedinečná flóra a fauna byly podnětem k vyhlášení první chráněné krajinné oblasti v České republice v roce 1955. K jejímu rozšíření došlo v roce 2002. Pro širokou škálu geologických fenoménů, množství paleontologických, mineralogických a archeologických lokalit i historické památky se Český ráj v říjnu roku 2005 stal členem sítě Evropských geoparků UNESCO.
Neopakovatelná příroda ve spojení s bohatstvím historických památek, nádhernou architekturou a prvků lidového stavitelství a umění vytvářejí z Českého ráje atraktivní cíl pro turistiku.
Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům.

Jednou z významných aktivit v posledních letech se staly SEZÓNNÍ TURISTICKÉ AUTOBUSY, jejichž trasy spojují nejkrásnější místa celého regionu a zajišťují i přepravu kol. Umožňují plánovat Vaše výlety bez použití vlastního auta. Navazují na vybrané spoje českých drah a dálkových autobusových linek.

HOUBAŘENÍ- rozsáhlé lesní a luční porosty jsou rájem pro houbaře.

RYBOLOV- rybářské lístky vydávají(za úplatu) obecní úřady. Povolení k lovu vydávají místní organizace ryb.svazu.
Rybářské revíry: Jičín, Mnichovo Hradiště, Turnov, Semily a Železný Brod.
 
Nabídka pro firmy:
Víkendové pobyty nejen pro podnikatele mimo hl. sezónu. Zde si během pár dní odpočinete, načerpáte nové síly a jak praví klasik : ,Z ráje se vrací člověk obrozen a posilněn na půdu každodenního života, jen zcela lehce zraněn touhou vracet se znovu nazpátek. Ráje prý nelze se nasytit. Věřte, že ani s Českým rájem tomu není jinak." Odměnit své pracovníky předplaceným pobytem u nás- to není špatný nápad! Co říkáte?

 

Kniha hostů:
Vedle ostatních význačných osobností, které v Libošovicích kdy pobývaly (básníci, herci, politici, lékaři, mluvčí, zpěváci, hudebníci, výtvarníci) ještě možná chybí Vaše jméno.

 

Jídelní a nápojový lístek:
Na oblíbené grilování poskytujeme tři přenosné grily na dřevěné uhlí nebo dřevo.
dřevěné uhlí neposkytujeme, není v nabídce

 

Dětský koutek:

Zlaté rybky v zahradním jezírku a velký ochočený mourovatý kocour Bobik.
Když hry, tak pro všechny. Létající talíře, šipky, petanque, soft tenis, badminton, kroket, krytý stolní tenis. Dvě houpačky se skluzavkou, šplhacím lanem  a kryté pískoviště

 

Masáže - Libošovice, Sobotka 3km. 

 

Důvody pro nás:

Objekt je hodnocen kladně a o úrovni poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníka svědčí děkovné a pozdravné pohlednice od našich hostů z celé republiky, o čemž se můžete sami přesvědčit. Hosté se k nám rádi vracejí, i vícekrát a dětem se při odjezdech nechce domů.  Hosté jsou nadšeni velkým a nádherným  pozemkem a říkají, že je to nejhezčí místo v širokém okolí. Přijeďte a uvidíte.  Máme pro Vás novinku : Koupele na duši - Místo kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška..
Jsme první v Českém ráji, kteří Vám přinášejí jedinečný zážitek - Koupací sud. Vodu 38-42C  v Koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě. U nás se můžete koupat třeba  i v zimě,  u nás sezona nekončí.  
Dopřejte svým přátelům, rodinným příslušníkům nebo zaměstnancům Vaší firmy zážitek, na který nezapomenou.. koupání v dřevěném sudu, relax, výlety do okolí, vesnické ubytování uprostřed krásné přírody.
Máte firmu a plánujete pro své zaměstnance anebo zákazníky překvapení v podobě příjemného spestření volného času? S Koupacím sudem se určitě nesetkali.Vezměte Vaše děti na krásný víkend a nebo delší pobyt. Koupací sud, výlety, krásnou přírodu si zamilují nejen oni.  
Je tady božský klid a každý člověk Vám řekne, že chalupy leží na krásném místě. Zahrady jsou opravdu velké.  Přijeďte si k nám užít svou jistě zaslouženou dovolenou. Uděláme vše, abyste u nás byli spokojeni.
Těšíme se na Vás a děkujem za Vaši důvěru v naše služby a pevně věříme, že již brzy rozšíříte řady našich spokojených hostů.
Za Vaši návštěvu Vám již nyní mnohokrát děkujem.  

____________________________________________________________________________________________________