DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.01.2024 12:01:24 

Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji

Koupací sud-novinka

 

___________Koupací sud - Wellness pro celou rodinu _________

 

Koupací sud  Koupací sud a bazén  Bazén s Koupacím sudem  Bazén s Koupacím sudem

Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli. Koupele na duši - Místo, kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška..
Jsme první v Českém ráji, kteří Vám přinášejí jedinečný zážitek - Koupací sud pro 6 osob. 
Dopřejte svým přátelům, rodinným příslušníkům nebo zaměstnancům Vaší firmy zážitek, na který nezapomenou.. koupání v dřevěném sudu, relax, výlety do okolí, vesnické ubytování uprostřed krásné přírody.
Máte firmu a plánujete pro své zaměstnance a nebo zákazníky překvapení v podobě příjemného spestření volného času? S Koupacím sudem se určitě nesetkali.Vezměte Vaše děti na krásný víkend a nebo delší pobyt. Koupací sud, výlety, krásnou přírodu si zamilují nejen oni. Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i jednotlivci, společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38 - 42° C. Koupací sud NEREZ byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness.  Nezáleží na počasí. Může být nepředstavitelně špatně a Vy se můžete koupat.U NÁS SEZÓNA NEKONČÍ!  Jestli uvažujete, že využijete možnost koupání v sudu během Vašeho pobytu, dejte nám tut
o skutečnost vědět předem. Napustíme, nebo i vytopíme před Vaším příjezdem.

___________________________________________________________________________________________________________