DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 08.05.2021 17:49:59 

Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji

Sport

 

Když hry, tak pro všechny. Dětský koutek - 2 houpačky se skluzavkou, šplhací provaz a kryté pískoviště.Létající talíře, šipky, petanque, soft tenis, badminton, kroket, krytý ____________stolní tenis,  BAZÉN i KOUPACÍ  SUD v ceně pobytu_________________
Koupací sud -  Wellness pro celou rodinu. Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném Koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě   nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.
 Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nezapomenutelné a romantické posezení v Koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38-42° C. Koupací sud NEREZ byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness. U NÁS SEZÓNA NEKONČÍ! 
Vedle turistiky, cykloturistiky, koupání v přírodě, na koupališti v Sobotce, projížděk na koních, houbaření, tenisu a golfu (Libošovice a Sobotka), vyhlídkových letů (Sobotka, Jičín, Mnichovo Hradiště, Mladá  Boleslav), lezení ve skalách (Prachovské skály, Hruboskalsko), lezecké stěny Sobotka,  posilování (stadion Sobotka), paraglidingu-tandemové lety a škola (Kozákov), návštěv aqvacenter (Jičín, Liberec), bouling barů (Jičín 2x, Liberec, Mladá Boleslav, Turnov) a spoustě jiných aktivit lze navštívit v blízkém okolí mnoho zajímavostí a památek.
V zimě máte k dispozici několik lyžařských areálů a vleků v okolí:
Běžecký areál Lhota-upravené běžecké tratě o délce 16 km-provozovatel Semily.
Lyžařský areál nad Nádražím-400m sjezdovka s umělým osvětlením-večerní lyžování, talířový vlek, lyž.a snow.škola-provozovatel Semily.
Lyžařský areál Kozákov-talířový vlek 450m, 3 sjezdovky 500m dlouhé, osvětlení, večerní lyžování 17-21.-provozovatel TJ.Chuchelna.
Dále areál Struky, Frýdštejn, Líšný a Ještěd.

Z bohaté nabídky si u nás vybere každý. Rádi Vám poradíme .

________________________________________________________________________________________________________________